Hakkımızda

40 senelik diş hekimliği tecrübesine sahip Adnan BATU önderliğinde oluşturulan BatuDent markası, İstanbul Bağcılar semtinde ki diş kliniğini 2018 yılında, Batu Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği olarak İstanbul Bahçelievler semtine taşıdı. Bahçelievler diş hastanesi olarak ünlenen BatuDent, birçok ağız ve diş tedavisine imzasını attı.

Bünyesinde 7 branş diş doktoru barındıran BatuDent, hastalarını tedavi ederken son teknoloji cihazları kullanıyor.

Başka bir işletmeden laboratuvar hizmeti almayan BatuDent, kendi bünyesinde ki laboratuvar ve diş teknisyenleri ile hastalarına garantili tedavi hizmetlerini en hızlı şekilde sunabiliyor.

Hasta memnuniyetini her daim ön planda tutan BatuDent; Ortodonti, diş eti hastalıkları, çocuk diş hastalıkları, çene cerrahisi, endodonti, protetik ve restoratif diş hekimliği ana dalları altında, kanal tedavisi, implant, diş beyazlatma ve diş çekimi gibi diş hastalıklarını başarı ile tedavi etmenin gururunu yaşıyor.

Tıbbi etik kurallarını kendisine şiar edinen BatuDent, rakipsiz görüntüleme cihazları ile hastasının tedaviye başlamadan önce dahi, tedavisinin bitmiş halini ekrana yansıtabilecek teknolojiye sahip olmasına rağmen, inovatif bir vizyon ile yeni cihaz yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

BatuDent için en önemli prensip, hasta haklarına saygı duyan ve bu minvalde tedavi planı oluşturabilen diş hekimleri ile çalışmaktır.

Misyon

En iyi ağız ve diş sağlığı hizmetleri anlayışıyla hareket eden ve bu uğurda hiçbir masraftan kaçınmayan, hastalarına uyguladığı tedavilerin uzun yıllar boyunca hiçbir sorun çıkartmayacak düzeyde kaliteli olabilmesi için gerekli her tüm adımları eksiksiz uygulayan, Türkiye’nin alanında en başarılı diş hekimleri ile çalışan bir diş kliniği olmak. Polikliniğimize ağız ve diş sorunları için başvuru yapan tüm hastalarımızın memnun ve güler yüzlü bir şekilde tedavileri yapılmış olarak kliniğimizden ayrılmalarını sağlamak.

Vizyon

BatuDent, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden hastalarının ağız ve diş sağlığı problemlerine çözüm sunmakla birlikte diş hekimliği mesleğine de katkı bulunabilmek adına sürekli kendini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

NEDEN BATUDENT

Uzman Diş Hekimleri

Tüm branşlar için kliniğimizde bulunan uzman diş hekimleri, doğru tedavi, kaliteli malzeme ve hasta memnuniyeti öncelikli çalışırlar.

Uygun Fiyat Politikası

Diş tedavi fiyatlarımız, diğer diş klinikleri ile rekabet edebilir düzeydedir. Ayrıca, hastalarımızı sıkmayan ödeme planlamaları yapabilmekteyiz.

En Başarılı Tedaviler

Diş hekimlerimizin, alternatifli tedavi yöntemleri ve son model teknolojik cihazlarımız ile hastaya, alabileceği en iyi tedaviyi veriyoruz.

24/7 Online Yardım

Tedavisi yapılan hastalarımıza tedavi süresince tüm sorularını doktorlarına ulaştırabilecekleri ve cevap bulabilecekleri online yardım hizmeti sunuyoruz.

40 Yıllık Tecrübe

10000
Diş Çekimi
20000
Diş Dolgusu
0
Protez Diş
0
Lamine Diş
0
Diş Taşı Temizliği